Norman Reedus znowu pracuje z Kojimą? Fani analizują tajemnicze zdjęcie

Death Stranding 2? Horror?

Nie jest tajemnicą, że słynny producent Hideo Kojima pracuje nad nową grą. Jak pochwalił się na Twitterze, jego zespół prowadzi „eksperymenty” związane z tajemniczym tytułem. Czyżby ponownie zaangażowany był aktor Norman Reedus?

Do takich wniosków doszła część graczy po obejrzeniu najnowszego zdjęcia opublikowanego przez japońskiego projektanta. To ujawnia studio z kamerami i oświetleniem oraz kilkoma osobami:

1
Tajemnicza postać!

Kluczowa - w opinii obserwujących - jest właśnie postać na pierwszym planie, w białej bluzie i ciężkich butach. Uwagę zwraca fakt, że zasłania twarz, a włosy mają być charakterystyczne i pasować właśnie do wizerunku Reedusa.

Aktora znamy oczywiście z roli Sam Portera z Death Stranding, poprzedniej gry Kojimy. Część graczy sugeruje więc, że możemy otrzymać sequel, ale pojawiają się też głosy wskazujące na fakt, że jeszcze podczas pracy w Konami obaj mężczyźni byli zaangażowani w projekt Silent Hills.

Niektórzy podejrzewają, że tajemnicza gra będzie właśnie horrorem, na co miałyby wskazywać także przygaszone światła i latarka, którą deweloper trzymał na jednym z wcześniejszych zdjęć na Twitterze.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami