Horror w otwartym świecie wzbudza zainteresowanie graczy. Zapowiedziano Wronged Us

Gra inspirowana Silent Hill i Resident Evil.

Niezależne Delusional Studio zapowiedziało Wronged Us. To inspirowany Silent Hill oraz Resident Evil survival horror rozgrywający się w otwartym świecie. Nad produkcją pracuje zaledwie jedna osoba.

„Wronged Us to filmowa, fabularna gra z akcją osadzonym w niewielkim mieście” - czytamy w opisie produkcji. „Gracz będzie eksplorował szczegółowo zaprojektowane, opuszczone miasto, stawiając czoła psychologicznemu horrorowi, rozwiązując zagadki i walcząc z potworami. Możliwe jest zwiedzanie różnych części miasta i wchodzenie w interakcje z NPC-ami”.

Jak na tytuł indie, Wronged Us wzbudziło całkiem spore zainteresowanie. W momencie pisania wiadomości trailer ma już niemal 55 tysięcy wyświetleń. Gracze w większości są pod wrażeniem prezentacji, choć zwracają uwagę na animacje, które wymagają dopracowania. Deweloper dostrzega jednak obawy i uspokaja.

„Gra wciąż jest we wczesnej fazie rozwoju. Spędzi jeszcze co najmniej półtorej roku na etapie deweloperskim. Trailer zbudowano z różnych buildów, by dać wam pojęcie o atmosferze, settingu i gameplayu. Będziemy poważnie traktować opinie graczy, wprowadzimy konieczne poprawki i będziemy informować was o postępach” - tłumaczy twórca w komentarzu na YouTube.

Wronged Us zadebiutuje w 2023 roku na PC i niesprecyzowanych konsolach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami