Cyberpunk 2077 odżywa na Steamie. Rośnie popularność i oceny gry

Gra CD Projektu na pierwszym miejscu globalnych bestsellerów.

Rośnie zainteresowanie Cyberpunk 2077 wśród użytkowników Steama. Gra jest obecnie najlepiej sprzedającym się tytułem, a oceny pozycji są coraz lepsze.

Aktualnie produkcja studia CD Projekt Red zajmuje pierwsze miejsce na liście globalnych bestsellerów, wyprzedzając Red Dead Redemption 2 i Farming Simulator 22, które plasują się odpowiednio na drugiej i trzeciej lokacie.

Większa popularność Cyberpunk 2077 jest najprawdopodobniej efektem trwającej właśnie jesiennej wyprzedaży na Steamie. W ramach akcji polską grę przeceniono o 50 procent, dzięki czemu kosztuje niespełna 100 zł.

cyberpunk_2077_steam
Cyberpunk 2077 przewodzi liście globalnych bestsellerów na Steamie

To jednak nie wszystko, ponieważ polepszył się odbiór produkcji wśród klientów platformy Valve. Recenzje tytułu są obecnie „w większości pozytywne” - dobrze o projekcie wypowiedziało się 76 procent użytkowników.

Ocena Cyberpunk 2077 jest jeszcze wyższa, jeżeli wziąć pod uwagę opinie opublikowane w ciągu ostatnich 30 dni. Recenzje napisane we wspomnianym okresie są „bardzo pozytywne” - aż 83 procent spośród blisko 12 tysięcy wpisów poleca tytuł.

Zobacz też: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

To nie pierwszy sygnał, wskazujący, że poprawia się odbiór gry CD Projektu. Według danych przedstawionych niedawno przez Michała Sadowskiego, szefa Brand24, polepsza się stosunek dobrych do negatywnych wypowiedzi o produkcji w internecie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami