Zapowiedziano Men of War 2, strategię w stylu Company of Heroes

Wschodni i zachodni front.

Zasłużona seria strategii Men of War od 2009 roku otrzymała już kilka części, lecz teraz studio Best Way zapowiedziało, że wraz z firmą wydawniczą 1C Entertainment przygotowuje Men of War 2.

Premiera w przyszłym roku, na PC.

Założenia rozgrywki pozostaną bez zmian. Otrzymujemy strategię w czasie rzeczywistym, koncentrującą się na starciach mniejszych oddziałów, na wschodnim i zachodnim froncie II wojny światowej.

Deweloperzy z Ukrainy zapewniają, że nowa część oferuje „jeszcze więcej jednostek o różnych specjalizacjach, nadzwyczajną wierność historyczną oraz nowy poziom doznań wizualnych i dźwiękowych” - czytamy w zapowiedzi.

Jedną z ważniejszych nowości ma być rozbudowana sztuczna inteligencja, podnosząca poziom wyzwania podczas potyczek, w których poprowadzimy nie tylko piechotę, ale także siły pancerne czy nawet powietrzne.

W ramach kampanii wcielimy się w dowódców Aliantów i Sowietów, walczących z III Rzeszą. Przejdziemy przez przeróżne historyczne pola bitew, kończąc na starciach w Berlinie, a taktykę urozmaici niszczenie otoczenia.

Nie może zabraknąć także zabawy wieloosobowej, reprezentowanej w Men of War 2 nie tylko przez klasyczną rywalizację, ale także z opcją zabawy w kooperacji. Ważne będzie też wsparcie modów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami