The Invincible - fragmenty gameplayu z polskiej gry na podstawie książki Stanisława Lema

Nieliniowa przygoda na obcej planecie.

W trakcie gali rozdania nagród Golden Joystick Awards zaprezentowano materiał poświęcony The Invincible - polskiej gry opartej na książce „Niezwyciężony” autorstwa Stanisława Lema.

Nagranie przedstawia pierwsze ujęcia rozgrywki pochodzące z wczesnej wersji tytułu - pokazano między innymi, jak główna bohaterka podąża śladem aktywowanej wcześniej kuli. Z wideo wynika, że wydarzenia będą przedstawione z perspektywy pierwszej osoby.

W filmie o projekcie opowiada Michał Napora, który w odpowiedzialnym za produkcję studiu Starward Industries, zajmuje się kontaktem z fanami. Akcję gry osadzono w świecie, w którym nie powstała technologia cyfrowa, więc ludzkość korzysta z urządzeń analogowych.

Wcielimy się w doktor Yasną, która wraz z misją badawczą udała się na odległą planetę Regis III. Jak podkreślają twórcy, bohaterka zostaje uwikłana w polityczny konflikt między dwiema, konkurującymi ze sobą frakcjami. Deweloperzy wyjaśniają, że spór wzorowany jest na zimnowojennej rywalizacji mocarstw.

Zgodnie z wcześniejszymi wieściami, gra położy nacisk na historię i nieliniową rozgrywkę. W toku przygody podejmiemy decyzje, które pozwolą wybrać kilka ścieżek fabularnych i zaowocują jednym z jedenastu zakończeń.

The Invincible zadebiutuje w 2022 roku na PC i konsolach nowej generacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami