Tekken 7 otrzymał dwa nowe wydania, sześć lat po premierze

Sprzedano 8 mln egzemplarzy.

Bandai Namco pochwaliło się, że bijatyka Tekken 7 z 2015 roku sprzedała się w nakładzie przekraczającym 8 milionów egzemplarzy. Aby uczcić okazję, wydawca planuje sprzedać jeszcze więcej kopii, ogłaszające nie jedno, a dwa nowe wydania produkcji.

Odsłony z podtytułami Originals Edition oraz Definitive Edition są już dostępne w sprzedaży, wyłącznie w dystrybucji cyfrowej. Aby połapać się w szczegółach, przygotowano pomocną grafikę:

1

Tekken 7: Originals Edition za 379 zł zawiera podstawową wersję gry oraz dwanaście dodatkowych postaci z DLC: to Eliza, Anna Williams, Lei Wulong, Craig Marduk, Armor King, Julia Chang, Zafina, Ganryu, Leroy Smith, Fahkumram, Kunimitsu oraz Lidia Sobieska.

Tekken 7: Definitive Edition to już kompletny zestaw wszystkich wojowników, aren i opcji z wydanych dotychczas przepustek sezonowych. Rozmiary pakietu odzwierciedla cena, ustalona na 449 zł.

Co z kolejną odsłoną serii? Oficjalnych szczegółów brak, lecz tytuł Tekken 8 pojawiał się już w przeróżnych przeciekach, choćby w bazie danych gier testowanych w ramach GeForce Now, co wyrasta na bardzo wiarygodne źródło informacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami