Tablica wyników wróci do Battlefield 2042? Jest lista planowanych zmian

DICE naprawia strzelankę.

Battlefield 2042 jest krytykowane za błędy i brak opcji znanych z poprzednich części serii. Studio DICE skupia się na naprawie gry - deweloperzy ujawnili zmiany, które w najbliższych tygodniach chcą wprowadzić.

Zespół podkreśla, że rozważa przywrócenie między innymi klasycznej tablicy wyników i przeglądarki serwerów - fani mocno narzekali na fakt, że strzelanka nie oferuje wspomnianych elementów. Twórcy pracują też nad udostępnieniem czatu głosowego.

Deweloperzy przygotowują kilka aktualizacji. Dzisiaj - 24 listopada - ukaże się mniejszy patch z kilkoma poprawkami, zaś na początku grudnia kolejny, który będzie znacznie większy. Ponadto na okres świąteczny planowana jest jeszcze jedna łatka.

Najbliższy update skupi się na kłopocie z tak zwanym odchyleniem, czyli sytuacjach, kiedy wystrzeliwane pociski nie trafiają w miejsce, w które celował gracz. Problem pojawia się zwłaszcza przy korzystaniu ze zbliżenia optycznego.

Zobacz także: Battlefield 2042 - Poradnik, Solucja

Aktualizacja usunie również błąd, który uniemożliwiał ożywienie towarzysza. Twórcy dodadzą też mechanikę, która wskrzesi poległą postać, jeżeli nikt nie uleczy żołnierza przez zbyt długi czas.

Grudniowy patch wdroży szereg udoskonaleń. Zestawienie poprawek jest długie i dotyczy obszarów strzelankii, jak interfejs użytkownika, dobieranie użytkowników, postępy w rozgrywce, grafika, mapy, pojazdy, bronie i specjaliści. Pełna lista dostępna jest na stronach EA.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami