Fortnite wkracza w nową fazę - w grudniu start trzeciego rozdziału

Zbliża się ostatnie starcie z Królową Sześcianów.

  • 4 grudnia zakończy się drugi rozdział Fortnite
  • W trakcie wydarzenia gracze zmierzą się z Królową Sześcianów
  • Szczegóły na temat trzeciego rozdziału nie są znane

Epic Games poinformowało, że 4 grudnia o godzinie 22:00 czasu polskiego w Fortnite odbędzie się „Koniec” - jednorazowe wydarzenie, które jest jednocześnie finałem drugiego rozdziału rozwoju gry.

To oznacza, że w przyszłym miesiącu rozpocznie się trzeci już rozdział produkcji. Szczegóły nie są znane, ale można spodziewać się szeregu nowości - z nieoficjalnych wieści wynika, że tytuł może otrzymać dodatkowe mechanizmy rozgrywki i zostać przeniesiony na Unreal Engine 5.

We wspomnianym wydarzeniu gracze zmierzą się z Królową Sześcianów, która chce przejąć kontrolę nad wyspą. „Koniec” pozwoli użytkownikom łączyć się w oddziały liczące maksymalnie 16 osób. Epic Games zaznacza, że pojawi się możliwość zalogowania do gry pół godziny przed startem eventu.

Twórcy przypominają również, że kiedy rozpocznie się finał, nie będzie można edytować ustawień tytułu. Akcja jest jednorazowa, więc nie przewidziano możliwości ponownego rozegrania ostatecznego starcia z Królową Sześcianów.

Zobacz też: Fortnite - sezon 8: poradnik i najlepsze porady

Epic Games uprzedza też, że bieżący sezon w Fortnite - ósmy - zakończy się dzień przed „Końcem”, czyli 3 grudnia. Użytkownicy, którzy zalogują się do strzelanki przed wymienionym terminem otrzymają bonusowe 225 tysięcy punktów doświadczenia. Natomiast w dniach 27-30 listopada gracze mogą liczyć na premię do zdobywanego doświadczenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami