Cheaterzy utrapieniem w Halo Infinite, gracze chcą wyłączenia crossplayu

Oszuści zyskują przewagę.

Darmowy tryb sieciowy Halo Infinite cieszy się dużym zainteresowaniem. Produkcja przyciągnęła jednak cheaterów, którzy stają się problemem dla uczciwych graczy.

W mediach społecznościowych pojawiają się nagrania, pokazujące nieuczciwe działania w strzelance. Przykładowo internauta DougisRaw opublikował film, z którego wynika, że przeciwnik śledzi jego postać przez ściany i osłony.

Natomiast wideo niejakiego ZlepOfficial pokazuje, jak rywal celuje i przemieszcza się z nienaturalnym czasem reakcji, a także przenika przez różnego rodzaju obiekty.

To nie wszystko, ponieważ materiał innego użytkownika przedstawia również nieuczciwego gracza, posługującego się najwyraźniej aimbotem, czyli narzędziem do wspomagania celowania.

There are already aimbots after less than a week, this is worrying. What do you guys think ? from r/halo

W związku z napływem cheaterów, fani na forum Reddit zastanawiają się, czy Microsoft i studio 343 Industries nie powinni zaimplementować opcji wyłączenia rozgrywki międzyplatformowej. Wielu postuluje o wprowadzenie podobnej funkcji, która pozwoliłaby posiadaczom konsol Xbox uniknąć oszustów.

Zobacz także: Halo Infinite - Poradnik, Solucja

Niewykluczone, że w przyszłości Halo Infinite otrzyma system do walki z nieuczciwymi graczami. Jakiś czas temu odpowiedzialni za strzelankę deweloperzy przyznali bowiem, że darmowe i nastawione na rywalizację produkcje nie mogą obejść się bez tego typu mechanizmów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami