Tak może wyglądać GTA Trilogy na smartfonach

Pomocne pliki źródłowe z PC.

Jeden z użytkowników Twittera twierdzi, że znalazł w plikach GTA Trilogy ślady ustawień dla platform mobilnych. Aktywując je na PC otrzymał oprawę przystosowaną do iPhone'a 6.

Tervel opublikował na swoim profilu screeny z każdej odsłony serii. Dzięki temu można przekonać się, jak prawdopodobnie wyglądać będą remastery na smartfonach.

Użytkownik zaznacza, że podczas wykonywania screenshotów zapomniał wyłączyć modyfikację dodającą w oddali mgłę - w wersjach mobilnych doświadczymy więc mniejszego zasięgu rysowania obiektów. Na obrazkach widać też oczywiście niższą rozdzielczość i cienie gorszej jakości.

GTA Trilogy: Definitive Edition ma trafić na platformy mobilne w przyszłym roku. Obecnie deweloperzy nie podają żadnych oficjalnych informacji na ten temat, skupiając się najpewnie na dopracowywaniu gier, których jakość rozzłościła fanów.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami