Świat League of Legends się rozwija - ofensywa Riot Games

Wrażenia z nowych gier w uniwersum LoL-a oraz serialu Arcane.

Wydawnictwo Riot Forge wydało niedawno - niespodziewanie jednego dnia - dwie produkcje z uniwersum League of Legends. Sukces odniósł też serial Arcane z Netflixa, a dwa dni temu zaprezentowano też ponownie bijatykę Project L.

W naszym materiale przedstawiamy wrażenia z turowego RPG pod tytułem Ruined King, a także z rytmicznej platformówki Hextech Mayhem. Opowiadamy o potencjale wspomnianej bijatyki i mówimy, dlaczego warto obejrzeć dziewięcioodcinkową animację.

Za Ruined King: A League of Legends Story odpowiadają twórcy Battle Chasers, co widać i czuć podczas rozgrywki. System walki został jednak rozbudowany, przez co angażuje w większym stopniu. To coś świetnego dla fanów taktycznych potyczek i planowania.

Hextech Mayhem to z kolei coś zupełnie innego - gra prosta, lekka i przyjemna, choć momentami całkiem wymagająca dla naszego refleksu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami