Spider-Man w Marvel's Avengers bez misji fabularnych

Crystal Dynamics tłumaczy decyzję.

Debiutujące w Marvel's Avengers 30 listopada, dostępne tylko na konsolach PlayStation DLC ze Spider-Manem nie ma żadnych misji fabularnych.

W przeciwieństwie do poprzednich dodatków z Kate Bishop, Hawkeyem czy Czarną Panterą, opowieść o Człowieku-Pająku przedstawiana jest za pomocą tzw. audiologów oraz ilustrowanych przerywników, które gracz odblokowuje poprzez wykonywanie określonych wyzwań. Dowiadujemy się z nich o opracowanym przez organizację AIM planie ulepszenia armii mechanicznych Synthoidów.

Serwis IGN zapytał o kwestię misji fabularnych Philippe'a Theriena z Crystal Dynamics. Obejmujący stanowisko dyrektora rozgrywki deweloper stwierdził, że powodem rezygnacji z kampanii Spider-Mana jest ekskluzywność dodatku na PS5 i PS4.

- Chcieliśmy skoncentrować nasze starania na zawartości, w którą każdy może zagrać, więc przeznaczyliśmy sporo sił na raid Klaw, który pojawi się w tym samym czasie [ale na wszystkich platformach - red.] - tłumaczy Therien.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami