Nie tylko jeepy. Gracze Forza Horizon 5 znaleźli nowy sposób na szybkie pieniądze

Choć nieco mniej skuteczny.

Niedawna aktualizacja Forza Horizon 5 zablokowała sposób na szybkie zdobywanie pieniędzy z pomocą jeepów. Gracze znaleźli jednak nową metodę na łatwe wzbogacenie się, choć jest nieco mniej skuteczna.

Przypomnijmy, poprzedni exploit umożliwiał ulepszanie wozu Willys MB Jeep punktami doświadczenia, by zdobyć Super Losowanie, które zazwyczaj nagradza gracza dużą ilością pieniędzy lub rzadkim samochodem.

forza_horizon_5_pontiac
Centralnym elementem nowej metody jest Pontiac Firebird

Nowa metoda działa w podobny sposób, ale opiera się na Pontiacu Firebird. W przypadku wspomnianego wozu wykupienie Super Losowania kosztuje 14 punktów umiejętności, a więc nieco więcej niż w jeepie, ale sam pojazd jest tańszy - cena wynosi tylko 25 tysięcy kredytów.

Jak pisze serwis VG247, jest też sposób na szybsze gromadzenie punktów zdolności. Gracze muszą wziąć udział w stworzonym przez fanów wydarzeniu, które trwa 30 sekund i nagradza pokaźną ilością doświadczenia. Zawody można znaleźć w Creative Hub - w wyszukiwarce trzeba wpisać „497 519 560".

Użytkownicy próbujący sił w najnowszej produkcji studia Playground Games mogą skorzystać z Forza Horizon 5 - poradnik i najlepsze porady, które zawiera sporo przydatnych wskazówek.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami