Naprawa GTA Trilogy priorytetem dla Rockstara, studio przeznacza więcej zasobów - raport

Może opóźnić nowości do GTA i Red Dead Online.

Z nieoficjalnych wieści wynika, że Rockstar Games koncentruje wysiłki na naprawie Grand Theft Auto: The Trilogy The Definitive Edition, co może wpłynąć negatywnie na GTA Online i Red Dead Online.

Tak twierdzi niejaki Tez2 - twórca modyfikacji, słynący również z przekazywania informacji związanych z gangsterską serią. Przykładowo jako jeden z pierwszych sugerował, że przygotowywana jest odświeżona wersja klasycznej trylogii.

„Słyszałem od swoich źródeł, że Rockstar przeznacza coraz więcej zasobów i deweloperów na pomoc w popremierowym rozwoju GTA Trilogy (patche, poprawki, itd.)” - pisze na Twitterze.

„Istnieje duża szansa, że harmonogram wydawniczy aktualizacji do GTA Online i RDO zostanie nieco przesunięty” - dodaje Tez2, choć nie wyjaśnił, jak znaczące mogą to być opóźnienia.

Remastery zmagają się z wieloma błędami technicznymi, które są szeroko komentowane przez fanów. Szczególne problemy pojawiły się na PC, gdzie zestaw przez kilka dni nie był dostępny w sprzedaży z powodu plików, które deweloperzy „nieintencjonalnie” zawarli w pakiecie.

Niedawno Rockstar przeprosił za trudności i obiecał naprawę odświeżonych wersji gier. Deweloperzy opublikowali pierwszą aktualizację, która naprawia rozmaite usterki, a także przywrócił na komputerach oryginalne edycje produkcji z GTA Trilogy.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (5)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami