Farming Simulator 22 z rekordowym wynikiem na Steamie

Gra wśród najczęściej uruchamianych tytułów.

Wczoraj na rynku ukazało się Farming Simulator 22, czyli kolejna odsłona cyklu, pozwalającego wcielić się w rolnika. Produkcja cieszy się dużą popularnością na Steamie.

W kilkanaście godzin od premiery liczba osób jednocześnie grających w produkcję na platformie Valve wyniosła 105636. Tym samym pozycja znalazła się wśród dziesięciu najchętniej uruchamianych w cyfrowym sklepie.

Obecnie liczba użytkowników toczących zmagania w tytule jest niższa, choć nadal utrzymuje się na wysokim poziomie - w tym samym czasie bawi się nieco ponad 31 tysięcy graczy.

Osoby, które chcą rozpocząć karierę wirtualnego rolnika, powinny zajrzeć do Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady, gdzie zebraliśmy szereg przydatnych wskazówek na temat rozgrywki.

Nadmienić należy, że rezultaty osiągane przez produkcję znacznie przewyższają wyniki poprzednich odsłon rolniczej serii. Dla porównania, w Farming Simulator 19 jednocześnie grało najwięcej 59 tysięcy klientów Steama.

O popularności projektu studia Giants Software świadczy również fakt, że pozycja zajmuje pierwsze miejsce listy globalnych bestsellerów na platformie Valve. Zainteresowanie grą może być jeszcze wyższe, ponieważ dostępna jest też na konsolach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami