Morderczy poduszkowiec z Battlefield 2042 zostanie osłabiony

W najbliższym patchu.

  • Patch zajmie się problemami z odradzaniem
  • Poprawi też balans pojazdów, przede wszystkim poduszkowca
  • Dokładna data premiery nie jest ustalona

Studio Dice nakreśliło plany najbliższej naprawy Battlefield 2042. Nowy patch, który ukaże się pod koniec tygodnia, nie wyeliminuje co prawda największych problemów strzelanki, ale zajmie się balansem i kilkoma nieprzyjemnymi bugami.

Aktualizacja ma wyeliminować kłopot związany z niemożliwością ożywienia gracza, co zdarza się często, gdy żołnierz zostanie powalony blisko jakiegoś obiektu w świecie. Do historii przejdą też podobno znikające zestawy wyposażenia oraz blokada po śmierci, w wyniku której gracz nie może się odrodzić.

bf1
Walka z piechotą to nic. Prawdziwym postrachem jest poduszkowiec

Poduszkowiec LCAA - prawdziwa zmora strzelanki i aktualnie najbardziej znienawidzony przez graczy pojazd - otrzyma lekki pancerz, dzięki czemu nie będzie już tak wytrzymały, a ponadto skuteczność jego broni zmniejszy się. Podobnie zostanie potraktowany śmigłowiec MD540 Nightbird.

Zobacz: Battlefield 2042 - Poradnik, Solucja

To oczywiście nie ostatni patch, ale przed twórcami jeszcze bardzo dużo pracy - to właśnie między innymi przez liczne błędy i niedociągnięcia Battlefield 2042 jest jedną z najgorzej ocenianych gier na Steamie.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami