Hitman 3 najpopularniejszą odsłoną serii - w planach VR i ray tracing

Gra otrzyma też nowe mapy i opowieści.

Hitman 3 otrzyma w przyszłym roku nowe treści i aktualizacje. Twórcy ujawnili ponadto, że najnowsza odsłona jest najpopularniejszą w historii zasłużonego cyklu skradanek.

W produkcję od premiery w styczniu obecnego roku zagrało już bowiem ponad 50 milionów graczy - pochwaliło się studio IO Interactive. Wliczając zapewne darmowy prolog.

W dniu 20 stycznia przyszłego roku gracze otrzymają pierwsze nowości: ray tracing na PC, tryb rzeczywistości wirtualnej - także na komputerach osobistych - oraz tryb pod nazwą Elusive Target Arcade.

Ten ostatni opisywany jest na oficjalnym blogu jako „nowy sposób” na sprawdzenie lubianego przez fanów poszukiwania nieuchwytnych i znikających celów.

W późniejszych miesiącach 2022 roku otrzymamy także nowe mapy, linie fabularne oraz kolejne tryby. W przypadku tych trzech elementów nie podano jednak żadnych szczegółów. Wiemy jedynie, że kolejna duża aktualizacja pojawi się wiosną.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami