Bijatyka w świecie League of Legends - gameplay z Project L

Znane postacie i grupowe ataki.

Należące do Riot Games studio Radiant Entertainment podzieliło się fragmentami rozgrywki z powstającej bijatyki w świecie League of Legends o roboczej nazwie Project L.

Możemy zobaczyć kilku bohaterów w akcji: do zaprezentowanych już wcześniej Jinx, Dariusa i Ahri dołącza przewijający czas Ekko. Gameplay przeplatają też wypowiedzi deweloperów odnośnie filozofii tworzenia gry i przenoszenia znanych postaci do realiów bijatyki.

Riot nazywa Project L „bijatyką z asystą”, bo gracz wybiera drużynę składającą się z dwóch postaci. Kontroluje co prawda jedną z nich, ale druga pojawia się na polu walki, by pomóc we wspólnych atakach. Deweloperzy zapewniają, że gra jest z rodzaju „easy to learn, hard to master”, a więc łatwa w opanowaniu podstaw, ale odpowiednio trudna, by stać się w niej mistrzem.

Niestety Radiant Entertainment ostrzega, że gra nie zadebiutuje ani w 2021, ani 2022 roku. Studio obiecuje jednak regularnie dzielić się informacjami o postępie prac. Jedyną potwierdzoną platformą jest na razie PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami