Star Wars: The Old Republic ma niemal 10 lat i wkrótce otrzyma nowy dodatek

Legacy of the Sith zadebiutuje w grudniu.

BioWare ujawniło datę premiery kolejnego rozszerzenia do Star Wars: The Old Republic. Dodatek Legacy of the Sith zadebiutuje 14 grudnia dla subskrybentów opcjonalnego abonamentu. Opłacający usługę otrzymają nowe treści za darmo.

Wraz z pojawieniem się pakietu. w produkcji rozpoczną się obchody zbliżających się 10. urodzin sieciowego tytułu. Przypomnijmy, że MMO w uniwersum „Gwiezdnych Wojen ukazało się 20 grudnia 2009 roku.

W dodatku powróci znany fanom Darth Malgus wraz z sekretnym planem, który przyjdzie graczom odkryć. Rozszerzenie wprowadzi nowe lokacje - oceaniczną planetę Manaan, która kontrolowana jest przez Imperium Sithów, a także ruiny fortecy Sithów na świecie Elom.

BioWare podkreśla, że główny wątek fabularny zainteresowani rozegrają w pojedynkę lub we współpracy z innymi użytkownikami w kooperacyjnym trybie Flashpoint. W planach też kolejna operacja (R-4 Anomaly Operation), która jednak ukaże się dopiero na początku 2022 roku.

Istotną nowością będą style walki, pozwalające oddzielić wybraną i wpływającą na fabułę klasę postaci od sposobu rozgrywki. Mechanika umożliwi na przykład Inkwizytorom Sithów posługiwanie się dwoma mieczami świetlnymi. Do tego zwiększenie maksymalnego poziomu doświadczenia do 80.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami