Diablo 2 Resurrected dostanie skalowanie poziomu trudności na konsolach

Pamiętne "/players 8".

Blizzard opisał nowości, jakie wprowadzi na początku grudnia w aktualizacji 2.3 dla Diablo 2: Resurrected. Miłośnikom oryginału najbardziej spodoba się zapewne skalowanie trudności. Opcja znana z PC dostępna będzie także na konsolach.

Gracze w trybie offline będą mogli skorzystać ze słynnej komendy „/players x”, gdzie x zamieniamy na cyfrę od 1 do 8, by w ten sposób „symulować” większą liczbę graczy i zwiększyć wyzwanie - ale także nagrody i szansę na znalezienie magicznych przedmiotów.

Dla uproszczenia, na konsolach nie będziemy musieli wpisywać polecenia - Blizzard wprowadzi gustowny suwak w menu opcji.

W drugą stronę - z konsol na PC - przejdzie za to dodatkowy pasek z umiejętnościami, rodem z Diablo 3. „Pierwotnie unikaliśmy tego, ponieważ baliśmy się zbytniego odejścia od wizji oryginału, ale skoro chce tego społeczność, to chętnie udostępnimy funkcję” - wyjaśniają twórcy.

Są też mniejsze zmiany w interfejsie i rozgrywce: wskaźnik ignorowanych czy wyciszonych graczy, ikona pudłowania w PvP oraz wsparcie dla technologii DLSS na kartach graficznych Nvidii.

Wkrótce powinien zadebiutować także Publiczny Serwer Testowy (PTR), gdzie Blizzarda zamierza w przyszłości testować przeróżne zmiany, nowości i nadchodzące aktualizacje.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami