Cyberpunk 2077 może trafić do Xbox Game Pass - sugeruje wideo Microsoftu

Aktualizacja: CD Projekt dementuje.

Aktualizacja: W oświadczeniu przekazanym serwisowi VGC przedstawiciele CD Projektu zaprzeczyli, jakoby Cyberpunk 2077 miałby pojawić się w Game Pass. Firma podkreśliła, że „nie ma planów” dodania gry do katalogu abonamentu.

Oryginalna wiadomość: Kilka dni temu Microsoft udostępnił usługę grania w chmurze dla wszystkich zainteresowanych posiadaczy konsol Xbox, czemu towarzyszyło wideo promocyjne. Film sugeruje, że wkrótce do abonamentu Game Pass może trafić Cyberpunk 2077.

Odniesienie do polskiej produkcji w nowym nagraniu zauważyli użytkownicy forum Reddit. W pewnym momencie materiału pojawia się scena strzelaniny z robotami, która pochodzi z jednego ze zwiastunów gry studia CD Projektu.

Sekwencja widoczna jest w 18 sekundzie poniższego wideo Microsoftu:

Scena pochodzi z okolic 3. minuty zwiastuna Cyberpunk 2077:

Film promocyjny Microsoftu poświęcony jest Xbox Cloud Gaming, czyli możliwości grania w chmurze - opcji dostępnej na razie tylko dla abonentów Game Pass Ultimate. Wzmianka o polskiej grze oznacza więc, że najpewniej trafi do subskrypcji.

Spekulacje o możliwym pojawieniu się Cyberpunk 2077 w programie koncernu z Redmond pojawiały się jeszcze przed premierą tytułu. Wówczas jednak przedstawiciele CD Projektu zapewniali, że nie ma planów dodania produkcji do oferty.

Na razie jednak Microsoft i polskie studio nie potwierdziły, czy gra faktycznie zmierza do Game Pass.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami