Arms Trade Tycoon pozwoli wcielić się w sprzedawcę czołgów

Oraz projektanta wozów pancernych.

Był już symulator mechanika czołgów, więc teraz czas na ich sprzedaż: gra Arms Trade Tycoon: Tanks pozwoli wcielić się producenta oraz projektanta wozów pancernych, w różnych epokach historycznych.

Tytuł studia FunGi nie ukaże się zbyt szybko - jako datę premiery podano na Steamie drugi kwartał 2023 roku. Wczoraj rozpoczęła się zbiórka na Kickstarterze - cel osiągnięto w zaledwie 15 godzin.

„Kształtuj historię walki pancernej podczas gdy badasz, projektujesz, produkujesz i sprzedajesz maszyny bojowe, od początków tej technologii po czasy współczesne” - czytamy w opisie.

Po zaprojektowaniu sprzętu - wybierając spośród bogatego zestawu części - sprzedane czołgi zostaną przetestowane na polach bitew, od małych potyczek po wielkie wojny. Możemy próbować odtworzyć słynne konstrukcje, lub też zbudować coś szalonego.

Ważna będzie także inżyniera, badanie coraz lepszych technologii oraz rozwój parku maszynowego, co wraz z upływem dekad pozwoli dotrzeć ostatecznie do współczesnych konstrukcji.

Jak sugeruje słowo „Tycoon” w tytule, aspekt handlowania i sprzedaży będzie rozbudowany. Wraz z rosnącą reputacją naszej pancernej korporacji będziemy mogli dyktować warunki i zdobywać zamożniejszych klientów.

Choć do premiery jeszcze daleko, na Steamie już teraz pobrać można demo produkcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami