Znikający Królik Bugs. Warner Bros. szykuje się do zapowiedzi bijatyki Multiversus?

Tajemnicze wpisy na Twitterze.

Aktualizacja: Warner Bros. oficjalnie zapowiedziało bijatykę Multiversus - gra ukaże się w 2022 roku.

Oryginalna wiadomość: Warner Bros. w mediach społecznościowych publikuje tajemnicze wpisy, które sugerują, że firma przygotowuje się do zapowiedzi Multiversum - bijatyki z różnymi postaciami koncernu.

Na Twitterze kreskówki „Zwariowane melodie” udostępniono kadr jednego z epizodów animacji. Z obrazka wycięto królika Bugsa. „Sezon na króliki oficjalnie anulowany, ponieważ nie możemy znaleźć Bugsa. Wiecie, gdzie mógł pójść?” - napisano w dołączonej wiadomości.

Podobna ilustracja pojawiła się na profilu przygód Toma i Jerry'ego - duet tytułowych bohaterów usunięto z grafiki. Nie jest to jasne, ale wpisy najpewniej poprzedzają zbliżającą się zapowiedź Multiversum - projektu, który ujawniły przecieki i nieoficjalne informacje.

To o tyle prawdopodobne, że w obu wiadomościach oznaczono konto WB Games, czyli segment Warner Bros. odpowiedzialny za gry. Przedstawiciele oddziału zareagowali, publikując wymowne odpowiedzi.

Na związek wpisów z Multiversum wskazuje także fakt, że królik Bugs oraz Tom i Jerry są wśród postaci, które - według niepotwierdzonych wieści - mają pojawić się w bijatyce. Do produkcji trafią też podobno między innymi Kudłaty ze „Scooby-Doo”, Gandalf z „Władcy Pierścieni”, Batman, Superman, Wonder Woman i Harley Quinn.

Produkcja ponoć zostanie udostępniona za darmo, a pod względem rozgrywki będzie przypominać Super Smash Bros. Nie wiadomo, kiedy dojdzie do zapowiedzi gry, ale niewykluczone, że Warner Bros. zaprezentuje projekt 8 grudnia na gali The Game Awards.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami