Wydano pierwszą większą aktualizację New World - nowa broń i przeciwnicy

Oraz całe mnóstwo zmian.

  • New World otrzymało dużą aktualizację
  • Twórcy wprowadzili m.in. nową broń i przeciwników
  • Faktorie Handlowe zostały połączone

Studio Amazon ujawniło szczegóły na temat pierwszej większej aktualizacji New World. Choć gra łatana jest regularnie od premiery, przygotowany patch jest na tyle obszerny, że zasłużył na własną nazwę - „W próżni”.

Najważniejszy dodatek to zapewne kolejna broń do wypróbowania: Rękawica Próżni. „Jest to pierwsza broń, której moc skaluje się zarówno do poziomu Inteligencji, jak i Skupienia, co daje świetne połączenie z Laską życia i innymi broniami magicznymi” - zapewniają twórcy.

Do tego dwa drzewka umiejętności do rozwinięcia: Anihilacja skupia się na destrukcji z bliskiej odległości, a Rozkład to zasięgowe leczenie sojuszników oraz osłabianie wrogów.

1
Rękawica Próżni jest jakaś mało... rękawiczna

Jako drugą ważną innowację wymieniono nowy rodzaj przeciwników, Waregów. „To rycerze żyjący w siodle, najeżdżający południowo-wschodnie ziemie Aeternum. Przewodzi im Lord Dowódca Attalus, Gal słynący z brutalności i pokręconego poczucia humoru” - czytamy w opisie.

Kompletna lista zmian i nowości wymienia także setki mniejszych zmian, ulepszeń i innowacji. Dodano nowe misje frakcyjne PvP, zaktualizowano kilka zadań w głównym wątku fabularnym, załatano dziesiątki błędów i gruntownie zbalansowano większość istniejących broni.

Usprawniono też sztuczną inteligencję, czas odnowienia zmiany frakcji został skrócony do 60 dni, a - co szczególnie znaczące - wszystkie Faktorie Handlowe zostały połączone.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami