Kolejne opóźnienie Dying Light 2? "Zero szans" - zapewnia Techland

Byle do lutego.

Nie ma szans na jeszcze jedno przełożenie daty premiery Dying Light 2, zapewnił przedstawiciel Techlandu w rozmowie z serwisem MP1ST.

- Jak myślisz, jaka jest szansa, że gra zaliczy kolejne opóźnienie? - zapytał dziennikarz, na co Tymon Smektała odparł po prostu: „Zerowa”.

- Gra ukaże się w lutym i na tym się skupiamy, po to pracujemy. Nie ma więc absolutnie żadnej szansy, że to [opóźnienie - przyp. red.] się stanie.

Przedstawiciel Techlandu wypowiedział się też na temat poprzednich opóźnień premiery.

- Najważniejsze jest to, że kiedy pracujesz nad nieliniową grą i zabierasz się za dopracowywanie szczegółów, nie dopracowujesz jednej gry, tylko kilka naraz. Ponieważ w tej jednej grze są jej różne warianty, często różne od innych - zaznaczył Smektała.

- Nie wystarczy przetestować i zweryfikować jednego sposobu przejścia gry, tylko zrobić to tysiąc razy i pomnożyć jeszcze przez tysiąc różnych metod.

Dying Light 2 trafi na PC, PS5, Xbox Series i konsole poprzedniej generacji. Akcja osadzona jest w nowym mieście zwanym The City. Użytkownicy mogą liczyć na więcej zawartości, elementów RPG i wyborów fabularnych niż w oryginale.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami