Bijatyka Sifu odwraca trend - gra ukaże się dwa tygodnie wcześniej

Pozytywna zmiana planów.

Filmowa bijatyka Sifu ukaże się 8 lutego na PC, PlayStation 4 i PS5. To dość nietypowa zmiana założeń - dotychczas zakładano debiut dwa tygodnie później, 22 lutego.

„Poczyniliśmy dobre postępy w przygotowaniach do premiery i z podekscytowaniem opublikujmy tytuł dwa tygodnie szybciej niż oczekiwano” - napisano w oficjalnym komunikacie.

Jest też krótki trailer:

Sifu stawia na dynamiczne potyczki, ukazane z nietypowej perspektywy, przypominającej filmowe hity. Gracz może dzierżyć broń białą oraz wykorzystywać otoczenie w starciu z przeciwnikami.

Głównym bohaterem Sifu jest młody adept kung-fu, który po śmierci rodziców z rąk tajemniczych zabójców postanowił poświęcić wiele lat na przygotowaniach do zemsty.

Być może za zmianą daty stoją też inne przyczyny: okolice 22 lutego obfitują w interesujące premiery, jak Total War: Warhammer 3 (17 lutego), Horizon Forbidden West (dzień później) czy Elden Ring (25 lutego).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami