American Truck Simulator wjedzie do Montany - zapowiedziano dodatek

Ukaże się po Teksasie.

Choć twórcy American Truck Simulator ze studia SCS Software nadal zajmują się rozszerzeniem wprowadzającym do gry Teksas, to zapowiedziano już kolejne DLC - z Montaną.

Północny stan USA - na granicy z Kanadą - zadebiutuje właśnie po Teksasie, lecz opublikowano już pierwsze zrzuty z ekranu oraz trailer. Jest też karta produktu na Steamie.

Z towarami na przyczepach odwiedzimy kilka kluczowych miast, w tym stolicę - Helenę. Do tego sporo „dzikiej i naturalnej” przyrody, jak przystało na „bramę do Glacier i Yellowstone, dwóch klejnotów w koronie parków narodowych”.

Górska sceneria i rzeki oznaczają nie tylko piękne widoki, ale także sporo mostów. Do tego opuszczone miasta oraz Dinosaur Trail, czyli lokacje związane z historycznymi znaleziskami.

American Truck Simulator - Montana nie ma jeszcze konkretnej daty premiery. Będzie to - wliczając Teksas - już dwunasty stan wprowadzony do gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Nowy gameplay z Gran Turismo 7

Deep Forest Raceway.

Forza Horizon 5 krytykowana przez weterana serii

Jako problemy wymienia m.in. zawodny tryb sieciowy i napływ oszustów.

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami