Paradox zadowolone z nowych twórców Vampire: The Masquerade Bloodlines 2

Daty premiery wciąż brak.

Kierownictwo Paradox Interactive przekonuje, że jest zadowolone z pracy nowych twórców Vampire: The Masquerade Bloodlines 2.

Przypomnijmy: początkowo za projekt odpowiadało studio Hardsuit Labs, ale w wyniku nieporozumień i licznych trudności wydawca zrezygnował z usług zespołu. Firma rozważała nawet skasowanie gry, ale produkcję przekazano innej ekipie.

Na razie Paradox Interactive nie chce ujawnić, kto zajmuje się tytułem. Jak pisze PC Gamer, na konferencji z inwestorami związanej z prezentacją wyników finansowych podkreślono jednak, że spółka jest „zadowolona z postępów” dokonanych przez tajemniczych deweloperów.

- Wolimy pozwolić studiu w pełni skoncentrować się na pracach nad grą i uniknąć sytuacji, w której twórcy musieliby odpowiadać fanom. Na razie więc nie zdradzimy nazwy zespołu i chcemy, by tak pozostało przez jakiś czas - mówi Alexander Bricca, dyrektor finansowy wydawcy.

Jakiś czas temu dyrektor generalny Paradox Interactive - Fredrik Wester - stwierdził, że nowa ekipa jest „bardzo renomowana i utalentowana”. Deweloperzy mają podobno „duże nadzieje” związane z tytułem, wierząc, że będzie „dobrą produkcją, która spełni oczekiwania graczy”.

Data premiery Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 jest na razie nieznana. Bricca podkreśla, że minie jeszcze trochę czasu nim przedstawiciele wydawcy zaczną mówić o terminach debiutu projektu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami