Kingdom Come Deliverance nadal świetnie się sprzedaje

Czas na sequel?

Kingdom Come: Deliverance nadal sprzedaje się całkiem dobrze - podał wydawca, firma Embracer. Od lutego 2018 roku osiągnięto nakład 4 milionów egzemplarzy.

Ostatnio wieści na temat wyników podawano w czerwcu ubiegłego roku, mówiąc o 3 milionach. Oznacza to dodanie kolejnego miliona w niecałe 18 miesięcy.

Twórcy jeszcze podczas kampanii na Kickstarterze w 2014 roku zapewniali, że tworzą grę w trzech częściach, choć plany uległy zmianie w późniejszych latach. Prace nad sequelem sugerowano już jakiś czas temu, a akcja ma podobno przenieść się ponad sto lat w przyszłość, z 1403 do 1506 roku.

Nie doczekaliśmy się jeszcze oficjalnej zapowiedzi, choć w czerwcu obecnego roku wydawało się, że jest już blisko, gdy podczas specjalnej transmisji pokazano między innymi buławę i królewską koronę.

Ze streamu nic nie wynikło, choć nie jest tajemnicą, że Warhorse Studios pracuje obecnie nad nowym projektem. To jednak nie będzie większą nowością: Embracer Group, do którego należy Deep Silver, rozwija obecnie więcej niż 200 projektów w ponad 80 studiach.

W planach są także kolejne przejęcia. Firma ze Szwecji chce w okresie następnych 12 miesięcy kupić co najmniej 37 kolejnych zespołów deweloperskich.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami