CoD Vanguard otrzyma darmowy weekend - zaledwie dwa tygodnie po premierze

Już jutro.

Activision poinformowało, że 18 listopada rozpocznie się darmowy weekend z Call of Duty: Vanguard. Akcja promocyjna odbędzie się zaledwie dwa tygodnie po premierze gry.

Serwery zostaną udostępnione wszystkim zainteresowanym jutro o 19:00. Wydarzenie zakończy się w poniedziałek, 22 listopada, o 19:00. Wszystkie daty i godziny podane są według polskiego czasu.

W ramach akcji gracze sprawdzą wszystkie elementy modułu wieloosobowego strzelanki. Przetestują między innymi 17 map, a także zróżnicowanych operatorów, czyli postacie o unikalnych zdolnościach i wyposażeniu. Do tego kilkadziesiąt broni.

O ile Activision regularnie organizuje darmowe weekendy dla gier z serii Call of Duty, po raz pierwszy podobna inicjatywa odbędzie się w tak krótkim odstępie od debiutu - Vanguard ukazało się bowiem niespełna dwa tygodnie temu, 5 listopada.

Serwis VGC spekuluje, że przyczyną udostępnienia wersji testowej już teraz jest niższa sprzedaż tytułu. Przypomnijmy, że w okresie premierowym w Wielkiej Brytanii produkcja znalazła o 40 procent mniej nabywców niż ubiegłoroczna odsłona cyklu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami