Alien Isolation trafi na smartfony - rozgrywka "bez kompromisów"

Razem z DLC.

Ceniony horror Alien: Isolation z 2014 roku ukaże się 16 grudnia na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi iOS oraz Android, za około 70 złotych.

Za projekt odpowiada studio Feral Interactive, specjalizujące się w takich konwersjach. Twórcy przenieśli nie tylko podstawową wersję gry, ale także wszystkie siedem dodatków DLC.

Jak można się domyślać, sterowanie dostosowano z myślą o ekranach dotykowych, a interfejs można będzie dostosować do własnych upodobań. Nie zabraknie też wsparcia dla kontrolerów.

Feral zapewnia, że szykuje „grafikę rodem z gier AAA, angażującą narrację oraz przerażającą atmosferę”. „To kompletne doświadczenie na sprzęcie mobilnym, bez kompromisów” - napisano.

To samo studio zajmowało się wcześniej konwersją gry na Nintendo Switch, wydaną pod koniec 2019 roku.

Oryginał z 2014 roku opowiada o przygodach Amandy Ripley, córki Ellen - znanej z filmów. Poszukujemy informacji na temat matki na opuszczonej stacji kosmicznej, gdzie - jak można się domyślać - czeka Obcy.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami