Twórcy New World ponownie wyłączają opcję handlu

Znaleziono nowy sposób na duplikowanie złota.

  • W New World wyłączono wszystkie formy handlu
  • Gracze znaleźli nowy sposób na duplikowanie złota
  • To drugi taki przypadek w dwa tygodnie

Deweloperzy ze studia Amazon wyłączyli wszystkie opcje transferu dóbr pomiędzy użytkownikami, po tym jak gracze znaleźli nowy sposób, by duplikować w ten sposób złoto.

„Zdajemy sobie sprawę z błędu duplikacji, opisywanego na forach dyskusyjnych i w serwisach społecznościowych” - napisano w komunikacie na oficjalnej stronie.

„Na czas śledztwa wyłączamy wszystkie formy transferu dóbr pomiędzy graczami (jak wysyłanie waluty, wspólne skarbce gildii, punkty handlowe czy wymiana pomiędzy użytkownikami)” - dodano.

„Podejmiemy odpowiednie kroki w stosunku do wszystkich graczy, którzy skorzystali z błędu. Gdy będziemy gotowi przywrócić transfer dóbr, zaktualizujemy wiadomość” - zapewnia Amazon.

To drugi raz w okresie dwóch tygodni, gdy twórcy popularnego tytułu MMORPG decydują się na taki krok właśnie po to, by powstrzymać graczy przed duplikowaniem złota z wykorzystaniem błędów.

Na początku miesiąca wprowadzono specjalne ograniczenia: konta poniżej 10 poziomu doświadczenia i nowsze niż 72 godziny nie mogą handlować z innymi użytkownikami. To - jak widać - nie do końca wyeliminowało proceder.

Nowy bug spowodował rzekomo, że w sprzedaży w domach aukcyjnych pojawiły się liczne trofea, które standardowo kosztują tysiące sztuk złota.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami