Tragiczne oceny GTA Trilogy na Metacritic podkreślają złość graczy

Noty poniżej 1,0.

Niezadowoleni z pakietu GTA: The Trilogy - The Definitive Edition gracze wyrażają złość za pośrednictwem serwisu Metacritic, wystawiając grze niskie oceny. Każda edycja trylogii ma aktualnie notę poniżej 1,0 od użytkowników.

Zgodnie z ustaloną w ubiegłym roku nową polityką oceniania, mającą zapobiegać tzw. review-bombingowi, opinię można było wystawić dopiero 36 godzin po premierze. Nie powstrzymało to jednak graczy przed masową krytyką. Tak prezentują się aktualne oceny poszczególnych edycji od użytkowników:

  • PC - 0,5
  • PS5 - 0,9
  • Xbox Series X - 0,5
  • PS4 - 0,7
  • Xbox One - 0,4
  • Switch - 0,5
The Definitive Edition of GTA: San Andreas, everybody! from r/gaming

Aktualnie brakuje kontrastu w postaci ocen krytyków, bo zbyt mało mediów zdecydowało się opublikować opinię o Definitive Edition. Wyjątkiem jest wersja na PlayStation 5, która otrzymała już 7 ocen, a jej średnia wynosi aktualnie 64 punkty na 100.

„Ta tak zwana »edycja definitywna« jest jednym z najbardziej żałosnych remasterów w historii, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak świetnym studiem był kiedyś Rockstar” - uważa jeden z rozgoryczonych użytkowników, który nabył wersję na Xbox One. „Byli na samym szczycie. Byli najlepsi. Pokazywali innym deweloperom, co można zrobić. Nie mogę uwierzyć, że to może być koniec Rockstara”.

„Ta gra jest tak niedopracowana, że nie dali prasie egzemplarzy do recenzji” - dodaje inny gracz. „Rockstar najwyraźniej spojrzał na Cyberpunk 2077 i powiedział do CD Projektu: »potrzymaj mi piwo, a ja wytoczę z siebie większe g***o«”.

W trakcie gdy niezadowoleni gracze żądają od deweloperów zwrotu pieniędzy za trylogię, Rockstar przywrócił GTA: The Trilogy - The Definitive Edition na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (5)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami