Nieoficjalnie: produkcja Beyond Good & Evil 2 przechodzi "kryzys"

Gra zostanie anulowana?

Beyond Good & Evil 2 boryka się z wieloma problemami na wczesnym etapie produkcji. Sytuacja projektu ma być obecnie kryzysowa - jak informuje dziennikarz Tom Henderson.

„Gra przechodzi spory kryzys produkcji z powodu braku konkretnego kierunku praktycznie od początku prac” - napisał Henderson. „Sprawy tylko się pogorszły, kiedy Michael Ancel opuścił studio we wrześniu 2020 roku”.

Ancel był twórcą odpowiedzialnym za oryginalną odsłonę Beyond Good & Evil.

Henderson podaje też, że jego źródła opisują sequel jako „Skull & Bones 2.0” - piracka produkcja Ubisoftu jest już znana z tego, że powstaje od lat, a wciąż nie wiadomo o niej zbyt wiele i boryka się z problemami procesu produkcyjnego.

„Gra nie została skasowana, ale część deweloperów wierzy, że to tylko kwestia czasu” - dodał reporter, powołując się na własne źródła związane z Ubisoftem.

Ostatni materiał z Beyond Good & Evil 2 opublikowano w grudniu 2018 roku. Tytuł ma być grą z ogromnym światem, obejmującym kilka planet. Twórcy chcą położyć duży nacisk na eksplorację i możliwość kooperacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami