GTA San Andreas - wytrzymałość, pojemność płuc, mięśnie: jak zwiększyć

Jak poprawić kondycję bohatera, dłuższy sprint i szybsze pływanie.

Główny bohater w GTA San Andreas opisany jest szeregiem statystyk. Kilka z nich wpływa na to, jak szybko jest w stanie się poruszać po lądzie i w wodzie, a także jak długo może nurkować czy biegać sprintem. Z tej strony dowiesz się jak zwiększyć wytrzymałość, pojemność płuc i mięsnie CJ.

Na tej stronie:

Wytrzymałość, pojemność płuc, mięśnie - na co wpływają

Statystyki postaci (1) możesz sprawdzić w dowolnym momencie przytrzymując klawisz Tab (LT i L2 w przypadku wersji konsolowych). Niektóre z nich, jak pojemność płuc, są widoczne dopiero w trakcie pływania.

203_gta_san_andreas_wytrzymalosc_pojemnosc_pluc_miesnie_zwiekszanie

Wytrzymałość, pojemność płuc i mięśnie wpływają na następujące rzeczy:

  • Wytrzymałość - od niej zależy jak długo postać może biegać sprintem czy szybko pływać w wodzie. Gdy się wyczerpie, przez kilkanaście sekund czynności te będą niemożliwe do wykonania - postać będzie biec truchtem i powoli pływać;
  • Mięśnie - te wpływają na ilość zadawanych obrażeń przez ataki wręcz, a także obrażenia, które otrzymasz po upadku. Wysoki poziom umięśnienia przydaje się także w relacjach z niektórymi dziewczynami;
  • Pojemność płuc - wpływa na to jak długo postać jest w stanie przebywać pod wodą. W momencie zanurkowania, pod wskaźnikiem zdrowia pojawi się pasek oddechu (2). Gdy się wyczerpie, postać zacznie odnosić obrażenia. Im wyższa pojemność płuc, tym wolniejsze wyczerpywanie się paska.
204_gta_san_andreas_wytrzymalosc_pojemnosc_pluc_miesnie_zwiekszanie

Jak zwiększyć wytrzymałość, siłę i pojemność płuc postaci

Wytrzymałość i mięśnie postaci zwiększysz ćwicząc na siłowni. Do rozwoju wytrzymałości wykorzystaj rowerek (3) i bieżnie (4), do umięśnienia z kolei ławkę (5) bądź hantle (6).

205_gta_san_andreas_wytrzymalosc_pojemnosc_pluc_miesnie_zwiekszanie

By powiększyć pojemność płuc musisz po prostu regularnie nurkować. Co kilka zanurzeń pojemność płuc bohatera się zwiększy. Alternatywnie, możesz wykorzystać jedną ze znajdziek, ostrygi - po zebraniu ich wszystkich postać otrzyma maksymalną pojemność płuc.

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Poprzednio: GTA San Andreas - romanse i seks: randki i dziewczyny

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami