GTA San Andreas - najlepsze bronie: lokalizacja, jak zdobyć

AK-47, M4, wyrzutnia rakiet, minigun, desert eagle, karabin snajperski.

W GTA San Andreas znajdziesz kilkadziesiąt różnorakich broni palnych i białych. Część z nich jest wyjątkowo skuteczna i warto zdobyć je jak najszybciej by ułatwić sobie rozgrywkę. Z tej strony dowiesz się gdzie je znaleźć i jak zebrać.

Na tej stronie:

Strzelba bojowa, Spaz 12

Spaz 12 to najlepsza strzelba w grze. Posiada 7 pocisków w magazynku, przez co nie wymaga przeładowania po każdym strzale. Strzelbę tę znajdziesz w południowej części Las Venturas (1) - będzie ukryta za krzakiem (2).

193_gta_san_andreas_najlepsze_bronie_lokalizacja_jak_zdobyc

Pistolet Desert Eagle

Desert Eagle posiada mniej pocisków niż standardowy pistolet, który otrzymujesz na początku rozgrywki, jednak zadaje znacznie większe obrażenia, jest też skuteczniejszy na dalszym dystansie. Znajdziesz go w południowo-wschodnim rogu mapy (3), obok ogrodzenia (4) przy plaży.

194_gta_san_andreas_najlepsze_bronie_lokalizacja_jak_zdobyc

Pistolet maszynowy Tec9

Tec9 jest o tyle użyteczny, że możesz z niego korzystać wewnątrz pojazdów czy podczas jazdy na motorze. Posiada aż 50 pocisków w magazynku, świetnie sprawdza się więc do walki na krótkich dystansach. Broń tę znajdziesz w Red County (5), przy ogrodzeniu (6) jednego z budynków.

195_gta_san_andreas_najlepsze_bronie_lokalizacja_jak_zdobyc

Minidziałko (Minigun)

Minidziałko to broń zadająca największe obrażenia z gry - w ciągu ułamka sekundy jesteś w stanie zniszczyć z jego pomocą większość pojazdów. Minigun znajdziesz, na przykład, we wschodniej części Las Venturas (7), na rusztowaniu (8). By się tam dostać potrzebujesz jednak plecaka odrzutowego.

196_gta_san_andreas_najlepsze_bronie_lokalizacja_jak_zdobyc

AK-47

AK-47 to jeden z karabinów szturmowych w grze. Nie jest tak skuteczny na krótkim dystansie jak wspomniany wcześniej Tec9, jednak na średnich dystansach niemal nie ma sobie równych. Jedną z lokalizacji są magazyny w północnej części Los Santos (9) - kałach (10) leży za budynkami.

197_gta_san_andreas_najlepsze_bronie_lokalizacja_jak_zdobyc

M4

M4 to kolejny karabin szturmowy. Posiada więcej pocisków niż AK-47, lepiej więc nadaje się do walki z dużymi grupami wrogów. Broń tę znajdziesz na przykład na lotnisku w Los Santos (11), w południowej części dzielnicy. M4 (12) leży pomiędzy konstrukcjami w żółto-białe pasy.

198_gta_san_andreas_najlepsze_bronie_lokalizacja_jak_zdobyc

Karabin snajperski

Snajperkę (13) zdobyć możesz podczas misji mniej więcej w środku linii fabularnej. Leży też na jednym z budynków w San Fiero (14). Broń ta nie ma sobie równych jeśli chodzi o walkę na dystans.

199_gta_san_andreas_najlepsze_bronie_lokalizacja_jak_zdobyc

Ciepłoczuła wyrzutnia rakiet

Ciepłoczuła wyrzutnia rakiet to broń, której rakiety naprowadzają się na cele mechaniczne - pojazdy czy śmigłowce. Jedną z lokalizacji jest lotnisko w San Fiero (15).

200_gta_san_andreas_najlepsze_bronie_lokalizacja_jak_zdobyc

W jego wschodniej części znajdziesz duże zbiorniki z paliwem, pomiędzy którymi leży wyrzutnia rakiet (16).

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Poprzednio: GTA San Andreas - mapa: jak odblokować całą mapę

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami