Call of Duty Vanguard - multiplayer: operatorzy

Wyjaśniamy, do czego służą operatorzy, jak ich odblokować oraz jakie korzyści przynoszą.

Operatorzy to postacie, w które wcielamy się podczas gry wieloosobowej i trybu zombie. Definiują, jak wyglądamy na polu walki, a także wpływają na kilka innych czynników.

Na tej stronie:

Operatorzy: rodzaje, korzyści

Listę operatorów znajdziesz w menu trybu wieloosobowego oraz zombie, w zakładce Operatorzy (1).

171

Do wyboru mamy kilka postaci, w które możemy się wcielić. Niektóre dostępne są od początku, a inne trzeba odblokować (więcej informacji poniżej).

Dla każdego operatora odblokowujemy osobne drzewko postępu. Im dłużej będziemy grać danym bohaterem, tym szybciej zdobędziemy kolejne poziomy. Na postęp operatora wpływają także specjalne wyzwania (2), które - po ich ukończeniu - przynoszą punkty doświadczenia.

172

Każdy operator ma swoją ulubioną broń (3). Kiedy z niej korzystamy, grając tym bohaterem, otrzymujemy podwójną premię do punktów doświadczenia tejże broni i danego operatora.

Operatorzy: jak odblokować nowych operatorów i zdobywać kolejne poziomy

Aby odblokować operatorów, którzy nie są jeszcze dostępni, należy wykonać określaną liczbę razy wskazaną czynność (4). Takie wyzwanie pojawi się przy sylwetce postaci.

173

Każdy operator posiada swoje własne drzewko rozwoju postępu i poziomy doświadczenia (5). Aby sprawdzić, co zyskamy po odblokowaniu kolejnych poziomów, należy nacisnąć dostosuj (6). W tym oknie sprawdzimy aktualny poziom, kolejny poziom, nagrody związane z odblokowaniem kolejnych poziomów, a także wyzwania dla danej postaci.

174

Kiedy zdobywamy kolejne poziomy operatora, odblokowujemy nowe skórki (ubrania), odzywki, punkty doświadczenia, prezentacje, naklejki, emblematy i inne przedmioty kosmetyczne.

175

Następnie: Call of Duty Vanguard - multiplayer: żetony, rodzaje, jak zdobyć

Spis treści: Call of Duty Vanguard - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty Vanguard - multiplayer: poziom, ranga, jak szybko awansować

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami