GTA Trilogy - niezadowoleni gracze chcą zwrotu pieniędzy

Fala próśb do Rockstara.

Premierze GTA: The Trilogy The Definitive Edition towarzyszą duże problemy - kolekcję wycofano z PC, a remastery krytykowane są za błędy techniczne i graficzne. Część niezadowolonych graczy chce teraz zwrotu pieniędzy za zestaw.

Internauci pytają pomoc techniczną studia Rockstar Games na Twitterze o możliwość odzyskania gotówki wydanej na trylogię. Niektórzy motywują prośbę faktem, że w odświeżone produkcje wciąż nie można grać na komputerach osobistych.

Zwrotu pieniędzy chcą jednak także nabywcy konsolowych edycji. „San Andreas na Xbox Series X zawiesza się za każdym razem, kiedy zrestartuję misję od checkpointu. Gra się wczytuję, ale nie mogę poruszać postacią” - skarży się CyberMistt.

Internauci są kierowani stronę pomocy technicznej Rockstar Games, gdzie mogą złożyć prośbę o oddanie gotówki. Problem w tym, że w witrynie nie ma osobnej kategorii dla GTA The Trilogy The Definitive Edition, a jedynie dla poszczególnych gier z kolekcji.

Do każdego wniosku należy dołączyć adres e-mail, datę zakupu, numer zamówienia i opcjonalnie powód, dla którego chcemy uzyskać zwrot pieniędzy. Nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle środki zostaną przekazane graczom, choć studio ma 24 godziny na odpowiedź.

Niedawno poinformowano, że kolekcja nie jest dostępna na PC, ponieważ twórcy musieli usunąć pliki, które „nieintencjonalnie” zawarto w produkcjach wchodzących w skład zestawu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami