SteamWorld Headhunter przeniesie serię w 3D

Jest pierwszy teaser.

Image & Form zapowiedziało SteamWorld Headhunter - kolejną odsłonę rozwijanej od kilku lat serii. Gra będzie rewolucją dla cyklu, ponieważ przeniesie rozgrywkę z dwóch do trzech wymiarów.

Szczegóły na temat projektu - w tym data premiery i platformy docelowe - nie są znane. Wiadomo jedynie, że akcja zostanie przedstawiona z perspektywy kamery umieszczonej za postacią, a produkcja zaoferuje opcję rozgrywki w kooperacji.

Twórcy obiecują, że SteamWorld Headhunter zachowa charakterystyczny „styl i urok” poprzednich odsłon, ale przekonują, że przeniesienie cyklu w 3D „reprezentuje nowe podejście do serii”. Opublikowany teaser pokazuje pojedynek zmechanizowanych kowbojów, ale nie przedstawia gameplayu.

W skład marki wchodzi kilka gier, które są przedstawicielami odmiennych gatunków. W sumie powstały dwie platformówki z elementami metroidvanii, dwie strategie i jedna pozycja typu tower defense. Wydarzenia osadzono w świecie, łączącym steampunk i Dziki Zachód.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami