Słynna zbroja dla konia wraca w Skyrimie - jako darmowe DLC

W wydaniu Anniversary Edition.

Wczoraj ukazało się Skyrim w edycji Anniversary, czyli wydanie przygotowane z okazji dziesięciolecia gry. Nabywcy produkcji otrzymali bonus w formie darmowego DLC ze zbroją dla konia - słynnym przedmiotem z Obliviona.

Przypomnijmy: w 2006 roku The Elder Scrolls 4 otrzymało płatny dodatek, który wprowadzał do tytułu pancerz dla wierzchowca. Przedmiot kosmetyczny wyceniono wówczas na równowartość 2,50 dolara.

DLC wywołało jednak sporo kontrowersji. Gracze krytykowali bowiem fakt sprzedawania nic nie wnoszącego do rozgrywki rozszerzenia. To był pierwszy tego typu przypadek w historii wirtualnej rozrywki i początek współczesnych mikropłatności.

Jak pisze PC Gamer, teraz zbroja dla konia wraca. Posiadacze wydanego wczoraj Skyrima w edycji Anniversary mogą za darmo pobrać dodatek z przedmiotem za pośrednictwem klubu twórczości - wystarczy odnaleźć rozszerzenie na liście polecanych.

Pancerz dostępny jest w dwóch wersjach: stalowej i elfickiej. Po zainstalowaniu DLC, należy zresetować grę, by wyposażenie trafiło do produkcji. W celu zdobycia ekwipunku trzeba udać się do pobliskiej stajni i kupić obiekt u handlarza.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami