Outriders otrzyma "kolosalną" aktualizację

Wkrótce prezentacja.

Square Enix i People Can Fly ogłosili, że trwają prace nad dużą aktualizacją Outriders. Szczegóły zostaną ujawnione w najbliższy poniedziałek.

Jak poinformowano, 15 listopada o godzinie 18:00 czasu polskiego odbędzie się prezentacja darmowych nowości do polskiej strzelanki. Pokaz będzie transmitowany w serwisach YouTube i Twitch.

outriders_aktualizacja
Postacie w Outriders dysponują specjalnymi mocami

Na razie nie przedstawiono żadnych detali na temat patcha. Wiadomo jedynie, że bezpłatna aktualizacja jest „kolosalna” - niewykluczone więc, że w planach są nowe misje, mapy lub tryby rozgrywki.

Outriders to nastawiona na kooperację strzelanka, w której wcielamy się w bohaterów nie tylko posługujących się bronią palną, ale też obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami. Akcja toczy się na Enoch - planecie, na którą wyemigrowali ostatni ludzie.

Produkcja ukazała się w kwietniu i od dnia premiery dostępna jest w Game Pass na Xbox Series X/S i Xbox One. Niedawno zaś pojawiła się w abonamencie Microsoftu skierowanym do posiadaczy PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami