GTA Trilogy: Definitive Edition - nie działa: status serwerów

Gdzie sprawdzić, czy serwery gry działają bez problemów.

Na niniejszej stronie wyjaśniamy jak sprawdzić status serwerów GTA The Trilogy: The Definitive Edition, byś szybko zorientował się czy możesz spokojnie pograć w odświeżoną trylogię GTA.

Jeśli próbujesz zagrać w którąkolwiek ze zremasterowanych części GTA, wchodzących w skład GTA The Trilogy: The Definitive Edition i nie możesz podłączyć się do serwerów, możesz sprawdzić ich status za pomocą dwóch stron:

  • Obsługa klienta na Twitterze- RockstarSupport to miejsce, w którym znajdziesz informacje dotyczące przerw w usługach. Jeśli jest jakikolwiek problem z serwerami, najpewniej dowiesz się o tym właśnie stąd;
  • Portal Downdetector- strona ta zajmuje się zbieraniem informacji o problemach z serwerami gier (nie tylko GTA). Status sprawdzisz spoglądając na wykres (1) - jeśli o godzinie, o której próbujesz grać jest znaczny wzrost, oznacza to, że z serwerami gry najpewniej są jakieś problemy.
gta_the_trilogy_definitive_edition_problemy_z_serwerami

Dobrym miejscem do sprawdzenia jest jak zwykle serwis Reddit i dedykowany GTA Trilogy kanał. Użytkownicy dzielą się tutaj informacjami dotyczącymi gry, jednak przy dużej popularności tytułu możesz stracić mnóstwo czasu zanim przebijesz się do wartościowych treści.

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami