GTA San Andreas - Wybierasz się do San Fierro?

Palenie pola marihuany, wyrzutnia rakiet.

Wybierasz się do San Fierro? to misja główna w GTA San Andreas, a zarazem drugie zlecenie, które wykonasz dla The Truth. W jej trakcie spalisz pole marihuany, a także wykorzystasz wyrzutnię rakiet, by pozbyć się policyjnego pościgu.

Na tej stronie:

Wybierasz się do San Fierro?- jak odblokować misję

By odblokować tę misję musisz ukończyć zlecenie dla Cesara Vialpando - Żegnaj miłości moja. Zaraz po niej otrzymasz telefon od The Trutha. Udaj się do inicjału TT (1) na mapie i stań w czerwonym polu (2).

174_gta_san_andreas_misja_wybierasz_sie_do_san_fierro

Pole marihuany, wyrzutnia rakiet

Po odzyskaniu kontroli nad postacią otrzymasz miotacz ognia. Wykorzystaj go, by palić pola marihuany (3). Musisz podpalić wszystkie krzaki - ich lokalizację (4) cały czas widać na mini-mapie. Po spaleniu mniej więcej połowy upraw, kamera zacznie drgać.

175_gta_san_andreas_misja_wybierasz_sie_do_san_fierro

Gdy wszystkie sadzonki spłoną, udaj się do samochodu Trutha i stań w czerwonym polu. Po krótkiej scenie otrzymasz od niego wyrzutnię rakiet. Wykorzystaj ją, by zestrzelić helikopter (5) zwisający nad waszymi głowami.

176_gta_san_andreas_misja_wybierasz_sie_do_san_fierro

By wystrzelić z wyrzutni wciśnij wpierw prawy przycisk myszy (RT i R1 w wersjach na konsole Xbox i Playstation), dzięki czemu pojawi się celownik. Wymierz w śmigłowiec i oddaj strzał. Jedno trafienie wystarczy, by zestrzelić helikopter.

Po wszystkim wsiądź do samochodu i skieruj się do miejsca wskazanego na mapie. Dotrzesz tym samym do nowej części mapy, San Fierro. Po zaparkowaniu w czerwonym polu misja dobiegnie końca.

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Poprzednio: GTA San Andreas - Żegnaj miłości moja: wyścig

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami