GTA San Andreas - Noś kwiaty we włosach: garaż w Doherty

Jethro, Dwain, Zero.

Noś kwiaty we włosach to misja główna w GTA San Andreas, a także kolejne zlecenie, które wykonasz dla The Trutha. W trakcie tego zadania musisz skompletować ekipę do swojego garażu w Doherty, odblokujesz także nową postać do zadań, Zero.

Na tej stronie:

Noś kwiaty we włosach - jak odblokować misję

By odblokować to zadanie musisz wpierw ukończyć poprzednie zlecenie dla tej postaci - Wybierasz się do San Fierro?. Po tym udaj się do inicjału CJ (1) na mapie i wejdź w czerwone pole (2) by zainicjować misję.

177_gta_san_andreas_misja_nos_kwiaty_we_wlosach_zero

Jethro, Dwain, Zero

Po odzyskaniu kontroli nad postacią wsiądź do podstawionego samochodu i udaj się do znacznika na mapie. Zaparkuj auto w czerwonym polu (3) i wciśnij klakson. Po chwili dosiądzie się do was nowy pasażer, Jethro.

178_gta_san_andreas_misja_nos_kwiaty_we_wlosach_zero

Jedź teraz do nowego punktu na mapie - czerwonego krzyża (4) oznaczającego szpital. Na miejscu zaparkuj samochód w czerwonym polu (5) i poczekaj na koniec sceny przerywnikowej.

179_gta_san_andreas_misja_nos_kwiaty_we_wlosach_zero

Na mapie pojawi się kolejna niebieska ikonka. Jedź na miejsce, ustaw auto w wyznaczonym miejscu (6) i przywołaj postać za pomocą klaksonu. Do samochodu dosiądzie się Dwain.

180_gta_san_andreas_misja_nos_kwiaty_we_wlosach_zero

Kolejny przystanek to posterunek policji. Miejsce to oznaczone jest na mapie za pomocą niebieskiej ikonki (7). Dotrzyj do wskazanego punktu i ustaw auto w czerwonym polu (8), by zainicjować kolejną scenkę przerywnikową.

181_gta_san_andreas_misja_nos_kwiaty_we_wlosach_zero

Ostatni przystanek to sklep Zero. Prowadzi do niego ikonka na mapie. Zaparkuj auto w wyznaczonym miejscu (9) i raz jeszcze wykorzystaj klakson.

182_gta_san_andreas_misja_nos_kwiaty_we_wlosach_zero

Po tym jak Zero wsiądzie do samochodu, udaj się do miejsca wskazanego na mapie - warsztatu, w którym rozpoczynałeś zadanie. Gdy dotrzesz na miejsce, rozpocznie się scena przerywnikowa i misja dobiegnie końca.

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Poprzednio: GTA San Andreas - Wybierasz się do San Fierro?

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami