GTA San Andreas - Misje taksówkarskie, taxi driver

Jak rozpocząć misje taksówkarskie, napiwek, nagrody.

Misje taksówkarskie to jedna z pobocznych aktywności w GTA San Andreas. Za ich sprawą musisz przewozić pasażerów z miejsca do miejsca. Z tej strony dowiesz się jak się ich podejmować i na co możesz liczyć w zamian.

By rozpocząć misję taksówkarską (Taxi Driver) musisz wpierw znaleźć dowolną taksówkę (1). Po wejściu do niej wciśnij przycisk wskazany na ekranie, by zainicjować aktywność.

187_gta_san_andreas_misje_taksowkarskie_taxi_driver_napiwek

W pobliżu twojej lokalizacji pojawi się klient - lokalizację widać na mini-mapie (2). Zbliż się do niego (3) i naciśnij klakson, by wsiadł do samochodu.

188_gta_san_andreas_misje_taksowkarskie_taxi_driver_napiwek

Teraz na mapie pojawi się nowy znacznik, który wskaże miejsce, do którego musisz odwieźć klienta. Na wszystko masz określony czas (4). Co więcej, za usługę możesz otrzymać napiwek (5) - spada on z każdą sekundą jazdy, a także wtedy, gdy uszkadzasz samochód.

189_gta_san_andreas_misje_taksowkarskie_taxi_driver_napiwek

Po dotarciu na miejsce otrzymasz zapłatę i będziesz mógł zająć się przewozem kolejnego klienta. Za przetransportowanie 50 klientów otrzymasz dodatkową nagrodę - wszystkie taksówki w mieście będą od tego momentu mieć zamontowane nielimitowane nitro i będą mogły skakać.

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Poprzednio: GTA San Andreas - Misje stróża prawa, vigilante

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami