Gracze Forza Horizon 5 zarabiają w grze miliony bez dotykania kontrolera

Gra przechodzi się sama.

Gracze w Forza Horizon 5 znaleźli nowy - po kupowaniu Jeepów - sposób na łatwe, chociaż czasochłonne zdobywanie waluty, punktów doświadczenia i przedmiotów. Sztuczka zakłada włączenie asysyty kierowania, zablokowanie przycisku gazu na kontrolerze w pozycji wciśniętej i uruchomienie trwającego około 9 godzin, obejmującego 50 okrążeń, wyścigu.

Metoda jest możliwa dzięki opcjom, które sprawiają, że auto samo hamuje i skręca, a gracz musi tylko trzymać przycisk odpowiedzialny za dodawanie gazu.

Opisywany sposób pozwala zarobić kilka milionów kredytów (waluta w Forza Horizon 5), nawet kilkadziesiąt poziomów doświadczenia oraz kilkaset losowań Horizon Wheelspin - które mogą dać jeszcze więcej pieniędzy oraz samochody i elementy kosmetyczne.

Zobacz także: Forza Horizon 5 - poradnik i najlepsze porady

Nie wiadomo, czy deweloperzy w przyszłych aktualizacjach utrudnią zdobywanie postępu w grze w ten sposób. Podobna sztuczka istniała już w poprzedniej odsłonie serii, jednak tam nagrody za wyścig były mniejsze.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią od momentu, kiedy zepsuł swój pierwszy komputer. Szczególnie pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime oraz majsterkowicz-samouk.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (5)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami