GTA Trilogy - remastery kontra oryginały w oficjalnym porównaniu grafiki

Jest też podobny materiał od fana.

Rockstar Games opublikowało nagrania, które porównują remastery GTA 3, Vice City i San Andreas z oryginalnymi wersjami gier.

Materiały - każdy poświęcony osobnej produkcji - przedstawiają ujęcia pochodzące z odświeżonego wydania danego tytułu zestawione ze scenami zarejestrowanymi w pierwowzorze. Filmy pokazują więc zmiany, jakie wprowadzono do oprawy graficznej.

W międzyczasie internauta o pseudonimie ChrisBN przygotował własne i dłuższe, choć nieoficjalne, porównanie poświęcone Vice City. W udostępnionym wideo zestawił sekwencje z remastera (po lewej stronie ekranu) i oryginału (po prawej).

Gry wchodzące w skład GTA: The Trilogy The Definitive Edition zaoferują między innymi sterowanie w stylu GTA 5, poprawione strzelanie i celowanie, zaktualizowaną mini-mapę oraz udoskonalone koło wyboru broni i stacji radiowych.

Kolekcja ukaże się jutro, 11 listopada, na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Switch. Paczka będzie też dostępna w abonamencie Xbox Game Pass, choć tylko na konsolach Microsoftu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami