Forza Horizon 5 tonie w jeepach. Wszystko przez metodę na szybkie pieniądze

Willys MB nową twarzą gry?

  • Kupno taniego samochodu pozwala dużo zarobić i zdobyć drogie auta
  • Gracze masowo wykorzystują exploit
  • Następnie szukają sposobu na pozbycie się jeepów

Społeczność fanów Forza Horizon 5 znalazła łatwą i szybką metodę na zarabianie pieniędzy i zdobywanie innych bonusów. Elementem exploitu jest kupno samochodu Willys MB Jeep, co sprawia, że aktualnie jest to najpopularniejsze auto w grze.

Kupując Willys MB Jeep za zaledwie 40 tys. kredytów, można łatwo ulepszyć go punktami doświadczenia, by zdobyć nagrodę - Super Losowanie, a więc tutejszy odpowiednik lootboxa. Bonus jest jednorazowy, ale za Super Losowania zazwyczaj otrzymuje się mnóstwo pieniędzy lub rzadkie i drogie samochody, więc taktyka jest opłacalna.

Willys from r/ForzaHorizon

Niektórzy wykupują jeepy w liczbach sięgających setek sztuk, co sprawia, że ich garaże są po brzegi wypełnione wojskowymi terenówkami. Biorąc pod uwagę, że auto nie ma zbyt imponujących osiągów i nie może konkurować ze znacznie lepszymi modelami, większość osób szuka sposobów pozbycia się Willys MB.

Oprócz zakładania ofert w domu aukcyjnym, najpopularniejszą metodą jest pozostawienie tzw. zrzutów w stodołach z zapomnianymi wozami (rodzaj znajdźki w Forza Horizon 5), co sprawia, że gracze odwiedzający stodoły otrzymują prezent w postaci darmowego samochodu. Jak można się domyślić, niektórzy otrzymali już całkiem sporo „niespodzianek”. Sytuację najlepiej obrazuje wpis na Reddicie o treści „Czy można zablokować zrzuty? Dostałem już dzisiaj ze 100 Willysów. WTF”.

Can you block gifted cars? I've like 100 Willys already today!! WTF from r/ForzaHorizon

Biorąc pod uwagę okoliczności, Playground Games zapewne wprowadzi poprawki do nagród za rozwój umiejętności jeepa.

Zobacz także: Forza Horizon 5 - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (4)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami