Microsoft zrzucił z helikoptera prawdziwe auto - zadziwiająca akcja promocyjna Forza Horizon 5

Prawie jak w grze.

W ramach promocji debiutującej dzisiaj gry Forza Horizon 5 australijski oddział Microsoftu postanowił zrzucić z helikoptera prawdziwe auto. Wyczyn nawiązuje oczywiście do podobnych sztuczek z produkcji studia Playground Games.

Akcję udokumentowano w filmie, który opublikowano w serwisie YouTube. Samochód firmy Polaris przyczepiono do śmigłowca, który wzbił się na wysokość 1,37 kilometra.

Na wspomnianym pułapie auto zrzucono, odpinając linkę, która łączyła pojazd z helikopterem. Wóz - wypełniony kopiami Forza Horizon 5 - zaczął swobodnie opadać z dużą prędkością, ale w pewnym momencie otworzono spadochron, dzięki czemu bezpiecznie wylądował na ziemi.

Zobacz także: Forza Horizon 5 - poradnik i najlepsze porady

To jednak nie wszystko, ponieważ za samochodem podążył spadochroniarz. Kiedy mężczyzna dotarł na powierzchnię, wsiadł do maszyny, którą odjechał, zostawiając za sobą charakterystyczny czerwony pył, układający się w cyfrę 5.

Wykonawcą sztuczki i osobą skaczącą ze spadochronem jest Ossie Khan - zawodowy spadochroniarz, który ma na koncie ponad 10 tysięcy podobnych wyczynów. Przypomnijmy, że Forza Horizon 5 dostępna jest na PC, Xbox Series X/S i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami