Anulowany sequel Batman Arkham Knight na grafikach koncepcyjnych

Starszy Batman i Damian Wayne.

W sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne z Batmanem, podchodzące rzekomo ze skasowanej kontynuacji Arkham Knight.

Po zakończeniu trylogii Arkham przez studio Rocksteady, nad kolejną produkcją w uniwersum Mrocznego Rycerza pracowało rzekomo Warner Bros. Games z Montrealu, odpowiedzialne wcześniej za Arkham Origins.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że plany zmieniły się na stosunkowo wczesnym etapie i zespół przesunięto do prac nad sieciowym Gotham Knights, które - jak wcześniej podawano - nie jest częścią kanonu Arkham.

1
2

Teraz grafiki na swoim profilu w serwisie Artstation opublikował Goran Bukvic, opisując je jako pochodzące z „anulowanej gry”. Artysta pracował w WB Montral w połowie 2016 roku, a więc około roku po premierze Arkham Knight.

W przeszłości w sieci pojawiały się już ilustracje z tego projektu, choć teraz otrzymujemy najlepsze spojrzenie na wizję Batmana, który ma w sobie coś ze święto Mikołaja. Jest też dużo młodszy Damian Wayne, który miał podobno być głównym bohaterem.

Tymczasem WB Montral kończy kooperacyjne Gotham Knights, a Rocksteady zajmuje się podobnym w założeniach Suicide Squad: Kill the Justice League, także zaplanowanym na przyszły rok.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami